Німецькі фермери виростили гігантський портрет Бетховена з соняшників, кукурудзи і коноплі

Величезний портрет Людвіга ван Бетховена з’явився на полі в Німеччині. Його створила сім’я баварських фермерів з міста Уттінг-ам-Аммерзєє. Про це в суботу, 18 липня, повідомляє br.de.

Зображення німецького композитора з’явилося на полі, де ростуть соняшники, кукурудза і коноплі. Квіткова композиція присвячена 250-річчю від дня народження композитора.

Відзначається, що фермери, які виростили гігантський портрет, вже понад 20 років захоплюються створенням лабіринтів з рослин. Ідея виростити на поле бетховенський лабіринт прийшла до фермерів навесні. У квітні вони посадили на ділянці різні культури. За допомогою студентів мюнхенського коледжу і GPS-техніки вдалося відтворити величезне зображення Бетховена. Лабіринт буде відкритий для відвідувачів з 16 липня і до кінця вересня цього року.

«Звісно, це вимагає великих зусиль і все це робить не одна людина. Завжди є люди, які допомагають. Звичайно, необхідно стежити за процесом і не забувати про малюнок лабіринту, щоб не зробити лінію там, де її не повинно бути », – поділився фермер Корінн Ернст.

 

Про автора

Музичний журналіст, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас професора Н.О. Герасимової-Персидської).

Організатор першого в Україні концерту з музики американського композитора українського походження Лео Орнстайна (1893-2002) (2016 рік).

У 2019-2020 роках — керівник PR-відділу та головний редактор групи музичних критиків на фестивалі класичної музики «Київ Музик Фест». Аналогічну посаду займав на фестивалі класичної музики «Київські музичні прем’єри».

З 2019 року — головний редактор, ведучий програм і SMM-спеціаліст на радіо класичної музики «Ісландія».

З червня 2020 року – засновник і шеф-редактор The Claquers – єдиного в Україні регулярного медіа про класичну музику, яке виходить українською та англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *