«Травіата» з урахуванням соціальної дистанції. Королівський театр у Мадриді відновив сезон

Фото: Javier del Real

Королівський театр в Мадриді відкрився після карантину оперою Джузеппе Верді «Травіата». Вона була представлена ​​з урахуванням соціальної дистанції, пише The Guardian.

Режисер Лео Кастальді спланував виставу так, щоб між артистами зберігалася відстань в два метри. Таким чином «Травіата» отримала версію без звичних сцен танців і світських вечорів.

«Це та «Травіата», яка має сенс для нинішніх часів. Створюючи її, ми відкрили для себе багато нового. Ми з’ясували, що музика цілком може заповнити дистанцію, що утворилася», – розповів Кастальді.

У новому спектаклі оркестранти також розташувалися на безпечній відстані один від одного, а секцію дерев’яних духових інструментів додатково відокремили пластиковою стінкою – така ж відокремлює диригента від оркестру.

Особливі запобіжні заходи впровадили і в залі для глядачів. На переобладнання театру витратили понад 340 тис. євро. З урахуванням заходів безпеки, кількість глядачів обмежили до 869.

Про автора

Музичний журналіст, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас професора Н.О. Герасимової-Персидської).

Організатор першого в Україні концерту з музики американського композитора українського походження Лео Орнстайна (1893-2002) (2016 рік).

У 2019-2020 роках — керівник PR-відділу та головний редактор групи музичних критиків на фестивалі класичної музики «Київ Музик Фест». Аналогічну посаду займав на фестивалі класичної музики «Київські музичні прем’єри».

З 2019 року — головний редактор, ведучий програм і SMM-спеціаліст на радіо класичної музики «Ісландія».

З червня 2020 року – засновник і шеф-редактор The Claquers – єдиного в Україні регулярного медіа про класичну музику, яке виходить українською та англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *