«Травіата» з урахуванням соціальної дистанції. Королівський театр у Мадриді відновив сезон

Фото: Javier del Real

Королівський театр в Мадриді відкрився після карантину оперою Джузеппе Верді «Травіата». Вона була представлена ​​з урахуванням соціальної дистанції, пише The Guardian.

Режисер Лео Кастальді спланував виставу так, щоб між артистами зберігалася відстань в два метри. Таким чином «Травіата» отримала версію без звичних сцен танців і світських вечорів.

«Це та «Травіата», яка має сенс для нинішніх часів. Створюючи її, ми відкрили для себе багато нового. Ми з’ясували, що музика цілком може заповнити дистанцію, що утворилася», – розповів Кастальді.

У новому спектаклі оркестранти також розташувалися на безпечній відстані один від одного, а секцію дерев’яних духових інструментів додатково відокремили пластиковою стінкою – така ж відокремлює диригента від оркестру.

Особливі запобіжні заходи впровадили і в залі для глядачів. На переобладнання театру витратили понад 340 тис. євро. З урахуванням заходів безпеки, кількість глядачів обмежили до 869.

Про автора

Музичний журналіст, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас професора Н.О. Герасимової-Персидської).

У 2016 році — організатор першого в Україні концерту музики американського композитора українського походження, одного з засновників музичного модернізму у США, Лео Орнстайна (1893-2002).

З травня 2019 року — головний редактор радіо класичної музики «Радіо Ісландія».

У 2019-2021 роках — PR-директор найбільшого в Україні фестивалю класичної музики «Київ Музик Фест».

З червня 2020 року – засновник і шеф-редактор The Claquers – єдиного в Україні регулярного медіа про класичну музику, яке виходить українською та англійською мовами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *