У Києві відбулася мистецька акція на підтримку протестів у Білорусі

У Києві біля Посольства Республіки Білорусь відбулася мистецька акція солідарності з білоруським народом та підтримки демократичних змін у суспільстві. Представники провідних київських хорів виконали духовні гімни «Магутны Божа» та «Боже Великий Єдиний».

Організаторами акції виступили фестиваль класичної музики «Київ Музик Фест», Хорове товариство імені М. Леонтовича та медіа The Claquers.

«Справжнє мистецтво і музиканти не можуть стояти осторонь від суспільно важливих зрушень, змін. Ми дуже хотіли підтримати наших колег у прагненні зробити свою країну вільною, зробити свій народ щасливим», — зазначають організатори події.

Про автора

Музичний журналіст, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас професора Н.О. Герасимової-Персидської).

Організатор першого в Україні концерту з музики американського композитора українського походження Лео Орнстайна (1893-2002) (2016 рік).

У 2019-2020 роках — керівник PR-відділу та головний редактор групи музичних критиків на фестивалі класичної музики «Київ Музик Фест». Аналогічну посаду займав на фестивалі класичної музики «Київські музичні прем’єри».

З 2019 року — головний редактор, ведучий програм і SMM-спеціаліст на радіо класичної музики «Ісландія».

З червня 2020 року – засновник і шеф-редактор The Claquers – єдиного в Україні регулярного медіа про класичну музику, яке виходить українською та англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *