Bouquet Kyiv Stage-2022 оголосив програму Фестиваль триватиме з 5 по 7 серпня й проходитиме у більш стриманому форматі воєнного часу, але так само з музикою, кіно та виставками

На території заповідника «Софія Київська» вже вп’яте проходитиме фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Тема цьогорічного фестивалю «Заради життя»

Bouquet Kyiv Stage

«Заради життя наші сміливі воїни боронять Україну, наражаючи себе на смертельну небезпеку. Заради життя кожен українець чи українка сьогодні теж стали воїнами на своїх фронтах. Заради життя і нашої незламної сили духу ми, попри все, проводимо фестиваль Bouquet Kyiv Stage як подяку всім нашим захисникам і захисницям. Це наш крок до Перемоги!» говорять про Bouquet Kyiv Stage-2022 його організатори команда культурного центру Дім «Майстер Клас».

Bouquet Kyiv Stage-2022 складатиметься з музичної, виставкової, екскурсійної та кінопрограми. Під ясенем відбудуться дискусійні панелі: філософська, літературна, мистецька. 

Музична програма:

5 серпня, 14.00 / Софійський собор
ТЕЛЬНЮК: Сестри

Програма, яка буде представлена в рамках фестивалю високого мистецтва «Bouquet Kyiv Stage» складатиметься з пісень на вірші Тараса Шевченка, Богдана-Ігора Антонича, Василя Стуса, Оксани Забужко, Сергія Жадана та Кароля Войтили, який більше відомий, як Папа Римський Іван Павло II.

Виступи «Сестер Тельнюк» це театральне дійство з власною драматургією й особливою схемою розгортання образів. Це розмова сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.

5 серпня, 16.00 / Хлібня
Присвячення. Богдана Півненко скрипка / Анна Хмара фортепіано

У програмі твори Валентина Сильвестрова, Євгена Станковича, Юрія Шевченка, Ганни Гаврилець, Левка Колодуба, Юлія Мейтуса.

5 серпня, 18.00 / Золоті Ворота
I found the answer. Root Froot Combo та Оля Чернишова 

У програмі за назвою відомого госпелу Махалії Джексон виконавці зібрали улюблені госпел та джазові пісні, об‘єднані темою пошуку любові й справжнього сенсу життя. Тут і гостра на язик Ніна Сімон, і екстатична Сістер Розетта Тарп, і драматична історія кохання Чіо Чіо Сан від Сари Вон.

Bouquet Kyiv Stage

6 серпня, 14.00 / Хлібня
До ювілеїв Гайдна (290), Сильвестрова (85) і Станковича (80). Ігор Завгородній, скрипка / Євген Громов, фортепіано

 • ФРАНЦ ЙОЗЕФ ГАЙДН (1732–1809)
  Соната №2 для клавіру і облігатної скрипки
  Авторська дуетна версія сольної клавірної сонати №39, Hob.XVI:24, тв.13 №4 (1773)
  Allegro [ре мажор]
  Adagio [ре мінор]
  Фінал. Presto [ре мажор]
 • ЄВГЕН СТАНКОВИЧ (*1942)
  На Верховині. Триптих для скрипки і фортепіано (1972)
  Колисанка
  Весілля
  ІмпровізаціяSonata piccola для скрипки і фортепіано (1977)
 • ВАЛЕНТИН СИЛЬВЕСТРОВ (*1937)
  Постлюдія для скрипки соло (1981)Post scriptum. Соната для скрипки і фортепіано (1990)
  Largo. Allegro
  Andantino
  Allegro vivace, con moto

Bouquet Kyiv Stage

6 серпня, 16.00 / Софійський Собор
Національний ансамбль солістів «Київська камерата»

Програма:

 • Валентин Сильвестров. «Тиха музика» для струнного оркестру
 • Віталій Вишинський. Варіації для оркестру
 • Золтан Алмаші. «Передчуття кохання», «Арія» для віолончелі та струнних
 • Олег Безбородько. «Tale of Kings» для струнного оркестру
 • Євген Станкович. «Дотик Янгола» для скрипки та оркестру
 • Вікторія Польова. «Душа» для скрипки та оркестру (світова прем’єра)

6 серпня, 18.00 / Золоті Ворота
Відбудова. Антон Дегтярьов

Автор програми розповідає: «Вже багато років поспіль мені подобалося фантазувати на тему всесвітньої міжвоєнної (Перша та Друга світові) та повоєнної (Друга світова) ейфорії. Ці роздуми добре вписуються у мою любов до мистецтва та світогляду вцілому першої половини ХХ століття. Може я десь і помиляюсь чи перебільшую. Тобто, певен, що так. Не може закінчення війни, яка забрала близько 80 мільйонів життів, викликати ейфорію. Але згодом, після усвідомлення та прожиття горя, цілком закономірною є поява чогось майже забутого – віри у життя.

Мені дуже імпонують сьогоднішні афірмації на кшталт «відбудуємо», «зробимо краще», «повернемо до ладу». Для мене зараз це геть не пусті слова. Навпаки, це думки, які зігрівають та стимулюють продовжувати працювати.

Ця програма саме про це про відбудову. Про банальне будівництво нового житла під променями сонця. Про усвідомлення себе та своєї місії важливою частиною великого цілого. Ні, це не штучна Утопія Томаса Мора. Це ставлення кожного громадянина до своєї країни, як до партнерського бізнесу, як до витвору мистецтва чи гри у команді».

7 серпня, 14.00 / Хлібня
Концерт для 2-х клавесинів. Ольга Шадріна–Личак / Паола Прокопенко

Програма:

 • Йоганн Себастьян Бах. Концерт для 2-х клавесинів до мінор BWV 1060.
 • Максим Березовський. Соната для скрипки та континуо до мажор (транскрипція для 2-х клавесинів М. Топоровського).
 • Жан-Філіпп Рамо. Сюїта з опери-балету «Галантні Індії» (Увертюра, Менует, Тамбурин, Ніжна арія Троянди, Арія африканських рабів, Дикуни, Чакона).

Bouquet Kyiv Stage

7 серпня, 16.00 / Золоті Ворота
The Way I Live. Квінтет Міші Менделенка

Програма складається з різноманітних авторських композицій Міші, написаних під впливом джазових виконавців світового рівня. Також буде представлена композиція нещодавнього синглу.

Міша Менделенко український джазовий гітарист. У свої 23 роки, Міша вже став переможцем багатьох міжнародних джазових конкурсів, також записав дебютний альбом «Strange Acquaintances». Його головною рисою як музиканта є втілення нових музичних ідей у «старій музиці».

7 серпня, 18.00 / Софійський собор
Архангельський глас. Ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського

Програма:

 • Іван Небесний. «Архангельський глас»
 • Тетяна Яшвілі. «Достойно є»
 • Микола Дилецький. «Царю Небесний»
 • Микола Леонтович. «Отче наш»
 • Євген Станкович. «Благослови душе моя, Господа»
 • Ганна Гаврилець. «Молитва до Пресвятої Богородиці»
 • Євген Петриченко. «Страсті поля Рутченкового»
 • Вікторія Польова. «Святий Боже»
 • Вікторія Польова. «Тропар Хресту»
 • Микола Лисенко. «Боже великий, єдиний»

Організатори наголошують, що будуть дотримані усі правила безпеки. У випадку оголошення повітряної тривоги, події будуть призупинені до її відбою. Гостей події запросять перейти в безпечне укриття на території «Софії Київської» або ж спуститися у метрополітен на Золотих Воротах.

Вхід на фестиваль традиційно є безплатним, потрібно лише сплатити вхідний квиток на територію «Софія Київської» чи «Золотих воріт». Також цього року обов’язковою є попередня реєстрація на всі події.


Читайте наші тексти про Bouquet Kyiv Stage-2020:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *