«У мене вкрали голос». Білоруська державна філармонія підтримала акції протесту у Мінську

Співробітники Білоруської державної філармонії вийшли на акцію солідарності з протестувальниками. Працівники співали «Магутны Божа» і тримали в руках таблички з літерами, які складалися у речення «У мене вкрали голос».

«Магутны Божа» — вірш, написаний Наталією Арсеньєвою у 1943 році. В 1947 році композитор Микола Равєнскі поклав його на музику, після чого «Магутны Божа» для білоруського емігрантського руху став справжнім релігійним гімном.

По всій Білорусі вже п’ятий день тривають масові акції протесту стихійні масові протести. Люди виходять на вулиці з вимогою проведення чесних виборів і відставки Олександра Лукашенка.

Про автора

Музичний журналіст, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського (клас професора Н.О. Герасимової-Персидської).

Організатор першого в Україні концерту з музики американського композитора українського походження Лео Орнстайна (1893-2002) (2016 рік).

У 2019-2020 роках — керівник PR-відділу та головний редактор групи музичних критиків на фестивалі класичної музики «Київ Музик Фест». Аналогічну посаду займав на фестивалі класичної музики «Київські музичні прем’єри».

З 2019 року — головний редактор, ведучий програм і SMM-спеціаліст на радіо класичної музики «Ісландія».

З червня 2020 року – засновник і шеф-редактор The Claquers – єдиного в Україні регулярного медіа про класичну музику, яке виходить українською та англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *