Держмистецтв оголошує call for scores для композиторів з України

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило call for scores для композиторів з України, які готові надати власні партитури для виконання в рамках культурно-мистецького проєкту «Музика ПростоНеба».

«Музика ПростоНеба» — серія безплатних концертів української камерно-симфонічної музики, що мають відбутися на відкритих концертних майданчиках в обласних центрах України та Києві впродовж літа 2021 року.

Оркестрові колективи, що приєднуються до акції, розробляють концертні програми, керуючись програмною рамкою, яка охоплює різні історичні періоди та стилістичні напрямки: від класичної музики українських композиторів до сучасної академічної музики часів незалежності нашої держави.

«Ми прагнемо максимально урізноманітнити наповнення програмної рамки проєкту та створити зрозумілий і прозорий формальний інструментарій, який надає композиторам можливість бути виконаними оркестровими колективами в Україні.

Ми запрошуємо композиторів надсилати власні композиції, які робоча група проєкту включатиме у рекомендаційні списки, з яких оркестри обиратимуть твори у свої концертні програми в межах проєкту». Галина Григоренко, голова Держмистецтв.

Call for scores оголошено на такі твори:

  • Композиції для великого ансамблю
  • Композиції для камерного оркестру

Обмеження щодо стилістичних рішень та композиційних технік, в яких написані твори, відсутні.

Дедлайн подачі заявки — 14 червня 2021 року, 23:59

Деталі та форма заявки за посиланням: www.arts.org.ua/news/call-for-scores

Також триває набір у робочу групу для технічного відбору партитур.

Критерії:

  • особи, що мають вищу музичну освіту (магістр або вище)
  • особи, що мають досвід роботи у сфері сучасної академічної музики (виконання, дослідження, створення): українською та західноєвропейською
  • особи, що реалізувався у професії як всередині країни та / або за кордоном

Дедлайн подачі заявки:13 червня 2021 року, 23:59

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *